Autobazar Kutná Hora Logo Autobazar AUTOHP

Autobazar
Kutná Hora

Pojištění vozidel

Povinné a havarijní pojištění

Nabízíme sjednání povinného i havarijního pojištění přímo v našem autobazaru, které vám ušetří další hledání a papírování. Snažíme se vybírat efektivní produkty pro naše klienty, které pokrývají co možná nejvíce rizik a zároveň jsou finančně příznivé.

Prodloužení záruky pro ojetá vozidla

Záruka DEFEND Car Protect znamená jistotu, která kryje nečekané náklady na opravy poruch Vašeho nově pořízeného ojetého auta.

Defend Car Protect Diamand

Program DIAMOND

DEFEND Car Protect DIAMOND lze sjednat na nová vozidla nebo vozidla s běžící zárukou výrobce, která jsou maximálně 24/36 měsíců stará a počet najetých kilometrů nepřekročil 50 000/80 000.

Defend Car Protect Crystal

Program CRYSTAL

DEFEND Car Protect CRYSTAL lze sjednat na nová vozidla nebo vozidla s běžící zárukou výrobce, která jsou maximálně 24/36 měsíců stará a počet najetých kilometrů nepřekročil 70 000/100 000.

Defend Car Protect Advantage

Program ADVANTAGE

DEFEND Car Protect ADVANTAGE lze sjednat na ojetá vozidla, která jsou maximálně 6 let stará a počet najetých kilometrů nepřekročil 200 000.

Defend Car Protect Comfort

Program COMFORT

DEFEND Car Protect COMFORT lze sjednat na ojetá vozidla, která jsou maximálně 10 let stará a počet najetých kilometrů nepřekročil 250 000.

Defend Car Protect Plus

Program PLUS

DEFEND Car Protect PLUS lze sjednat na ojetá vozidla, která jsou maximálně 15 let stará a počet najetých kilometrů nepřekročil 300 000.